Antény

ASSI-CZ s.r.o. se jako firma převážně věnujeme slaboproudým instalacím pro televizní a satelitní signál i internetové rozvody.

Z dlouhodobých zkušeností s signálovými i datovými rozvody a spotřební elektronikou ( 35 let )

Zaměřujeme především na kvalitu a perspektivu navržené instalace. Proto v současnosti preferujeme optické rozvody pro nové instalace případně kombinované rozvody optika / koaxiál , používáno hlavně pro rekonstrukce kde páteřní rozvody po domě nebo blocích domů jsou realizovány optickými trasami a lokální uzly ( např na patře domu ) pokračují koaxiálními kabely ( pokud tyto kabelové rozvody splňují vhodné parametry).

V diagnostice problému příjmu využíváme novou měřící techniku schopnou měřit i parametry DVBT2 signálu tak dlouholeté zkušenosti s instalacemi i provozem takovýchto rozvodů a zúročují se i předchozí zkušenosti s servisem televizorů a znalostí problematiky.

Jsme tady pro ty kteří chtějí mít u společných rozvodů domě nebo i lokalitě maximální kvalitu a spolehlivost příjmu a ocení i do budoucna moderní a perspektivní řešení za odpovídající cenu. V rámci volných kapacit jsme schopni řešit i individuální požadavky jednotlivců pokud dojde ke schodě na řešení.

S ohledem na výhled a perspektivu vidíme v budoucnu cestu příjmu v satelitním a IpTv příjmu.

Již v dnešní době ( po ukončení přechodu na DVBT2 ) ukazuje že po roce 2030 dojde k dalšímu pravděpodobnému omezení pozemního TV vysílání a již dnes většina TV kanálů v pozemním vysílaní nenabízí např.Full HD kvalitu což je pro většinu televizorů kvalitativní problém.

Z tohoto důvodu je dobré aby při rekonstrukci nebo výstavbě nového rozvodu se instalace na toto připravila.

Pro finanční úsporu doporučujeme : u rozsáhlých  rozvodů rozdělit a  to DO DVOU ČÁSTÍ   1. instalaci kabeláže kterou dodáme provede Externí firma nebo zadavatel , my v tomto poskytneme technicko informační podporu. A  2. část  naše firma provede dodávku technologie STA tedy vlastní montáž antén a aktivních prvků a odborné práce a měření , nastavování a konfiguraci.

 

 
Comments are closed.